Świętowali Złote Gody!

  • 5.11.2018, 13:19
  • Sylwia Barcińska
Świętowali Złote Gody!
Takiego jubileuszu mogłoby sobie życzyć wiele małżeństw. 16 października złote gody obchodziły dwie pary z Gminy Czerwińsk nad Wisłą. 51 rocznicę ślubu uroczyście celebrowali Państwo Genowefa i Czesław Krucz oraz obchodzący 50 rocznicę ślubu Państwo Nisława i Grzegorz Jasińscy.

Główni bohaterowie uroczystości otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy z rąk Wójta Gminy. Aktu dekoracji „Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznawanym przez Prezydenta Polski dokonali wspólnie Wójt Gminy oraz Kierownik USC.

Jubilatom złożyła również życzenia Pani Barbara Krajewska, która udzieliła ślubu Państwu Jasińskim. Nie zabrakło toastu szampanem i słodkiego poczęstunku oraz wspaniałych życzeń i gratulacji w gronie najbliższej rodziny.

Redakcja tygodnika EXTRA PŁOŃSK jubilatom życzymy kolejnych wielu, wieku lat w zdrowiu, pomyślności, dostatku oraz radości.  Niech miłość rozkwita tak, jak w pierwszych dniach małżeństwa. Życzymy pociechy z wnuków i prawnuków oraz spokojnej jesieni życia.

Sylwia Barcińska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe