Podsumowanie akcji ZNICZ - ponad 20 kolizji!

  • 5.11.2018, 11:21
  • info za KPP Płońsk
Podsumowanie akcji ZNICZ - ponad 20 kolizji!
Akcja "Znicz 2018" prowadzona była przez płońskich policjantów już od środy 31 października, a zakończyła się dopiero 4 listopada w nocy. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo podróżujących przez teren pow. płońskiego oraz wszystkich tych, którzy odwiedzali groby swoich bliskich.

Policyjne patrole można było spotkać zarówno na głównych ciągach komunikacyjnych jak i przy cmentarzach. Niestety w czasie długiego weekendu na naszym terenie, a dokładnej w miejscowości Koziebrody z 1 na 2 listopada doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła 30-letnia kobieta i 35-letni mężczyzna.
Do wypadku śmiertelnego doszło również w noc poprzedzającą akcję znicz. W Radzyminie po uderzeniu bmw w drzewo, na miejscu zginęło trzech mężczyzn, a czwarty w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

Przez cały weekend na terenie pow. płońskiego doszło do 1 wypadku, w którym zginęły dwie osoby oraz aż 22 kolizji drogowych. Funkcjonariusze zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących.

Info KPP PŁOŃSK

info za KPP Płońsk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe