Trening z Mistrzem! Giba w płońskim liceum

  • 29.10.2018, 11:04
  • Sylwia Barcińska
Trening z Mistrzem! Giba w płońskim liceum fot. Sylwia Barcińska
Gilberto Amauri de Godoy Filho znany kibicom siatkówki jako po prostu Giba, w piątek, 27 października gościł w I LO im. H. Sienkiewicza w Płońsku. To spełnienie marzeń wielu, którym siatkówka w sercu gra….

Potrójny Mistrz Świata, ośmiokrotny zwycięzca Ligi Światowej, złoty Medalista Igrzysk Olimpijskich powitany został aplauzem na stojąco przy piosence zwycięzców „We are the champions”.

Brazylijska gwiazda od niedawna na stałe mieszka w Łodzi. Dzięki temu od czasu do czasu odwiedza szkoły i prowadzi z uczniami treningi.

Giba na spotkaniu w ogólniaku opowiedział o swojej pasji do nauki, nastawieniu do życia, treningów i sportu. Zapytany o największe życiowe osiągniecie, nie wymienił żadnego ze sportowych tytułów, a wskazał swoje dzieci jako życiowy sukces. Starał się przekazać dzieciom i młodzieży, iż w jego słowniku nie ma takich słów jak „może”, „nie”. Takie słowa zastępuję „Potrafię”, „zrobię to”, „Dam radę”.

Giba poprowadził krotki trening, a którym jako przyjmujący pokazał nieco technicznych smaczków. W treningu wzięli udział członkowie PTS Płońsk wraz z trenerami.

- Giba podczas swojej prelekcji, wspólnego treningu oraz spotkania dostarczył nam wszystkim niesamowitych wrażeń i emocji.Opowiadając o swoich doświadczeniach, o tym jak ważny jest zespół, pozytywne myślenie, nauka, a potem trenując razem z nami - na nowo nas zainspirował i zmotywował do pracy:) Nasze serca biją teraz jeszcze mocniej...miłością do siatkówki, do samego Mistrza:) Dziękujemy za ogrom sympatii, słowa wsparcia i za wspaniałe chwile, które zostaną z nami na zawsze – pisali trenerzy PTS po spotkaniu z mistrzem.

Sylwia Barcińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe