Spektakl ,,Podróż z Pchłą Szachrajką"

start 21.04.2018 godz. 16:00

MCK PŁOŃSK

koniec 21.04.2018 godz. 17:40

Lokalizacja: Płońsk, Płocka 50

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza najmłodszych widzów w sobotę, 21 kwietnia o godz. 16 do sali widowiskowo-kinowej na spektakl ,,Podróż z Pchłą Szachrajką” w wykonaniu Kingi Ilgner i Rafała Zawieruchy, aktorów teatrów Narodowego i Współczesnego w Warszawie.Bilety 10 zł. Początek sprzedaży od środy, 14 marca.

Sprzedaż biletów w kasie kina, od środy do niedzieli w godz. 14.30-19 oraz na stronie MCK – KUP BILET

,,Podróż z Pchłą Szachrajką” to przedstawienie dla dzieci, które jest inne od klasycznych propozycji dla najmłodszych. Brak tu scenografii, kostiumów, rekwizytów.
Aktorzy wchodzą w interakcje z małymi widzami, dając im przy tym poczucie bezpieczeństwa i komfortu a przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy.
Anna Seniuk- reżyser spektaklu z sobie właściwym poczuciem humoru,
połączyła wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy w ciekawą historię. Motywem przewodnim jest podróż Pchły Szachrajki, która na swoje j drodze spotyka postaci z innych bajek, w tym Samochwałę, Skarżypytę oraz zwierzęta z ZOO Jana Brzechwy.Zapoznawanie dzieci z klasyką literatury dziecięcej w takiej formie uwrażliwia je na piękno i niezwykle możliwości języka polskiego.
Aktorski popis aktorów teatrów Narodowego i Współczesnego w Warszawie Kingi Ilgner i Rafała Zawieruchy stwarza przedstawienie wyjątkowe, dające radość zarówno dzieciom jak i ich rodzicom.

 
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.