Spektakl ,,Być jak Elizabeth Taylor” z cyklu Teatralne wtorki

start 17.04.2018 godz. 19:00

MCK PŁOŃSK

koniec 17.04.2018 godz. 20:56

Lokalizacja: Płońsk, Płocka 50

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza we wtorek, 17 kwietnia o godz. 19 do sali widowiskowo-kinowej na spektakl Jakuba Przebindowskiego pt: „Być jak Elizabeth Taylor” z udziałem gwiazd polskiej sceny i filmu: Małgorzaty Foremniak, Martyny Kliszewskiej, Pawła Deląga i Sambora Czarnoty.
Bilety w cenie: parter – 90 zł, balkon – 70 zł. Sprzedaż w kasie kina od środy do niedzieli w godz. 14.30-19 oraz na stronie www.mckplonsk.pl Początek sprzedaży od czwartku, 8 marca.

Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie w spektaklu o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynacje wielbicieli na całym świecie. Dodatkowym walorem spektaklu są, zaprojektowane przez jednego z czołowych polskich projektantów Tomasza Ossolińskiego, które wnoszą klimat epoki oraz styl wielkich gwiazd kina tamtego czasu (wśród kostiumów jest m.in. jedwabna Dżelaba ręcznie obszyta 117 kryształami Swarovskiego, wykończona piórami; czy płaszcz z organzyny obszyty piórami marabuta i haftowanymi aplikacjami i biżuterią Swarovski).
Rok 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Widz poznaje bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli płaci się za to wielką cenę.

Scenariusz i reżyseria – JAKUB PRZEBINDOWSKI
Scenografia – WITEK STEFANIAK
Kostiumy- TOMASZ OSSOLIŃSKI.

 
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.