Wernisaż Kamili Kasprzykowskiej w MBP w Płońsku

  • 03.02.2019, 20:29
Wernisaż Kamili Kasprzykowskiej w MBP w Płońsku
We wtorek, 29 stycznia w płońskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Henryka Sienkiewicza odbył się wernisaż wystawy grafiki Kamili Kasprzykowskiej, absolwentki I LO w Płońsku i kierunku grafika na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wystawa nosi tytuł ,,Dualizm małej formy”. Jest to prezentacja wybranych prac  z lat 2015-2019 wykonanych w technikach grafiki artystycznej, wklęsłodruku: suchoryt, mezzotinta, akwatinta, akwaforta oraz linorytu. Założeniem wystawy jest ukazanie swoistego dialogu pomiędzy przeciwnymi sobie definicjami plastycznymi – światłem, a ciemnością, ekspresją a  detalem, bytem i niemalże jej brakiem. Dwoistość charakteru różnorodnych technik graficznych pozwala na poszukiwanie nowych sposobów obrazowania w zakresie formy abstrakcyjnej.

Ekspozycję można obejrzeć w Miejskiej  Bibliotece Publicznej przy ul. Północnej 15 B do końca kwietnia br.

INFO. ZA MBP PŁOŃSK

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe