Płońszczanie na Mistrzostwach w Bełchatowie

• 24.09.2018, 11:48 (aktualizacja 24.09.2018 11:53)
  • info za MKS Durasan Płońsk
Płońszczanie na Mistrzostwach w Bełchatowie fot. zbiory klubu
W sobotę, 22 września w Bełchatowie rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików - U16, w których wystartowała trójka zawodników MKS Durasan Płońsk.

Jakub Małecki (trener Zbigniew Wiśniewski) zajął 12 miejsce w biegu na 600 m - 1.28.65 uzyskując rekord życiowy. Julia Kwasiborska zajęła 12 miejsce w biegu na 100 m - 13.04 - rekord życiowy (trener Zbigniew Majewski).

18 miejsce z nowym rekordem życiowym - 19.55.21 w chodzie na 3000 m zajęła Wiktoria Filipiak (trener Piotr Kozera).

Ponadto 22 i 23 września zawodnicy z grupy trenera Zbigniewa Majewskiego startowali w mityngach w Ostródzie i Warszawie.