Beata Faderewska zwyciężyła w Mistrzostwach Mazowsza w siedmioboju

• 21.05.2018, 12:04
  • red
Beata Faderewska zwyciężyła w Mistrzostwach Mazowsza w siedmioboju fot. Zbiory klubu
Zawodnicy MKS Durasan Płońsk wystartowali na zawodach otwierających sezon 2018 roku. Najlepszy występ zaliczyła Beata Faderewska.

12 i 13 maja w Warszawie rozpoczęli starty w sezonie letnim 2018 roku. Zawodnicy uzyskali wiele wartościowych wyników, a Beata Faderewska (trener Zbigniew Wiśniewski) zwyciężyła w Mistrzostwach Mazowsza w siedmioboju ustanawiając dwa rekordy klubu : w siedmioboju 4484 pkt. i w biegu na 100 mppł - 15.23

Wyniki zawodów:

1. Faderewska Beata 00 - siedmiobój - 4484 pkt.(100 mppł-15.23, 200-25.65, kula4-9.58, w dal-

5.43, wzwyż-153, oszczep 600 - 30.30, 800+2.44.16)

20. Smardzewski Łukasz 01 - trójskok - 14.85

19 maja 2018 roku Beata Faderewska wystartowała w trójboju lekkoatletycznym podczas Memoriału Zygmunta Szelesta. W biegu na 100 mppł wynikiem 14.70 ustanowiła rekord klubu, pchnęła kulą 9.69 i skoczyła w dal 5.11.

Marta Gorczyńska zwyciężyła w chodzie na 5 km w czasie 26.50 podczas mityngu lekkoatletycznego w Bydgoszczy, który rozegrano 20.05.2018 roku.

- 20 maja startowaliśmy w I Memoriale Sławomira Rosłona w Piasecznie. Podczas bardzo dobrze zorganizowanych zawodów w międzynarodowej obsadzie Damian Trzaska zajął 3 miejsce w finale biegu na 100 m. Zawodnik trenera Zbigniewa Majewskiego uzyskał wynik 11.06( el 10.99 wiatr +2.2). Jest to minimum na Mistrzostwa Polski juniorów. Podczas zawodów zawodnicy uzyskali wiele wartościowych wyników i rekordów życiowych.  - informuje trener Zbigniew Wiśniewski.

1. Trzaska Damian 00 - 100 - 11.06 (el. 10.99 w +2.2)