https://www.kasastefczyka.pl/
https://www.kasastefczyka.pl/
https://www.kasastefczyka.pl/

,,Muchomorki" z Przedszkola nr 5 wystawiają ,,Królową Śniegu"

  • 22.01.2018, 09:52 (aktualizacja 22.01.2018 10:14)
  • Katarzyna Rólka
,,Muchomorki
Każde dziecko uwielbia baśnie H.Ch.Andersena. A większa przyjemność najmłodszym sprawi wystąpienie w takim spektaklu. Od grudnia ,,Muchomorki" z Przedszkola nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku wystawiają ,,Królową Śniegu".
Andersen to wybitny bajkopisarz, a jego ,,Królowa Śniegu" to baśń, która zachwyca. Opowiada nie tylko o przyjaźni, ale o miłości i lojalności. Dzieci z płońskiego przedszkola nr 5 idealnie wcieliły się w role bohaterów baśni i wykazały dużym talentem aktorskim. Niecodzienna sceneria i poruszająca muzyka przeniosły wszystkich zaproszonych gości w świat bajki, lodu i prawdziwej magii. ,,Królowa Śniegu" to  muzyczno-plastyczny spektakl pełen emocji. 
 
Bajka, która opowiada historię Gerdy i Kaya, poprzez swoje niezwykłe dekoracje i grą aktorską dzieci była świątecznym prezentem dla wszystkich nauczycieli i przedszkolaków. Już 12 grudnia 2017 r najmłodsi zaprezentowali widowisko dla rodziców, zaś 12 stycznia 2018 dla dziadków z okazji ich święta oraz dla swoich kolegów i koleżanek z przedszkola i SP2 im. J.W. Jędrzejewicza.
 
Oprawę muzyczną, plastyczną widowiska oraz scenariusz przygotowały nauczycielki z przedszkola nr 5 im Jasia i Małgosi w Płońsku: Marzenna Mańko i Beata Wachol.
 
Katarzyna Rólka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe