Szymon Czerwiński w płońskim Domu Dziecka

  • 5.12.2017, 09:53
  • Sylwia Sobótka
Szymon Czerwiński w płońskim Domu Dziecka Sylwia Sobótka
To jest moc Facebookowej akcji! Szymon Czerwiński znany z programu kulinarnego MasterChef przyjechał wraz ze swoją ekipą do wychowanków płońskiego Domu Dziecka. Finał akcji „Czerwiński na Święta” stał się faktem właśnie w Płońsku! A wszystko dzięki waszym głosom oddanym w konkursie.

13 listopada Szymon Czerwiński ogłosił na swoim fanpage na Facebooku konkurs - „Poszukiwany Dom Dziecka !!! Święta Tuż.. Tuż.. Razem z TAGO & Valdinox Pięknowdomu.pl chcemy sprawić, aby były bardziej kolorowe dla wybranego Domu Dziecka. Prezenty dostarczymy dzięki uprzejmość Lexus Polska. Poszukuję Domu Dziecka, którego odwiedzimy, wspólnie nagramy odcinek Świąteczny #Czerwińskiegow7minut zjemy coś dobrego i sprawimy, że uśmiechy zagoszczą na twarzach dzieci. Chciałbym, abyście polecili miejsce, które możemy odwiedzić”- na odpowiedź z Płońska nie trzeba było długo czekać. Płoński Dom Dziecka otrzymał 26 tysięcy głosów! Tak w sobotę, 2 grudnia Szymon Czerwiński trafił do naszego miasta.

To był naprawdę świetny dzień dla dzieciaków! Jakie zaplanowano atrakcje? Profesjonalna foto budka, lody robione na miejscu, efektownie mrożone ciekłym azotem i oczywiście wspólne ozdabianie pierników z Szymonem Czerwińskim. A oprócz niezapomnianych chwil dzieciaki dostały mnóstwo prezentów rzeczowych.

- Najlepsza atmosfera na Świecie!!! – pisał Szymon Czerwiński na Facebooku relacjonując pobyt w Płońsku.

Fot. Sylwia Sobótka

Sylwia Sobótka

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe