Słoneczka i Muchomorki na warsztatach malarskich

  • 28.11.2017, 10:16
Słoneczka i Muchomorki na warsztatach malarskich
Realizując działania pod hasłem „Mali artyści” w Przedszkolu nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku zorganizowano spotkanie z malarzem.

Gościem młodych artystów był Zdzisław Wiśniewski ze Stowarzyszenia „Art-Płona”. Opowiadał o swojej wielkiej pasji i poprowadził warsztaty malarskie dla maluchów.

Na początku dzieci z zaciekawieniem obejrzały wystawę prac gościa. Po wnikliwym zapoznaniu się z obrazami, przyszła pora na wywiad. Przedszkolaki zasypały Pana Zdzisława pytaniami, po czym z uwagą wysłuchały wypowiedzi. Następnie malarz zaprosił przedszkolaki do samodzielnego i własnoręcznego wykonania obrazów. Dzieci z radością zamieniły się w malarzy i wykonały piękne obrazy.

 

RED

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe