Kiermasz bożonarodzeniowy w MCKSiR w Raciążu

start 08.12.2017 godz. 16:00

MCKSiR w Raciażu

koniec 08.12.2017 godz. 19:00

Lokalizacja: Raciąż

Już 8 grudnia będzie pierwsza okazja by zrobić świąteczne zakupy a przy okazji wspomóc innych. W Miejskim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji im. Ryszarda Kaczorowskiego w Raciążu organizowany będzie po raz kolejny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Także w tym roku prowadzona będzie zbiórka środków na szczytny cel. Tym razem wspierać będziemy działalność świetlicy profilaktycznej. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Raciąża i okolic do aktywnego udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym, zachęcamy także do przygotowywania produktów do sprzedaży na naszych kramach. Masz zdolności manualne? Przygotowujesz ozdoby świąteczne? A może pieczesz pyszne świąteczne słodkości? Przygotuj ich więcej! Przyjdź i wesprzyj naszą akcję!

Już 8 grudnia czeka nas moc atrakcji. Na stoiskach sprzedawane będą m.in. figurki aniołków, kartki bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne, rękodzieło, stroiki świąteczne przygotowane przez członkinie Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Raciążu oraz uczestników zajęć rękodzielniczych, ciasta oraz lukrowane pierniczki.

Tego dnia w świąteczną atmosferę wprowadzą nas także występy przedszkolaków, uczniów naszych szkół i seniorów. Szukasz pomysłów na prezent?

Zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w naszym wydarzeniu zarówno mieszkańców, jak i wszystkie firmy. Ponadto zapraszamy do przybywania i kupowania świątecznych ozdób i słodkości. Poczujmy świąteczną atmosferę i wspólnie wesprzyjmy działalność świetlicy profilaktycznej.

 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.