Dziś jest: 26 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

64-letni mężczyzna podejrzany o molestowanie 5-latki

c_906_538_16777215_01_images_plon.PNG

Prokuratura Rejonowa w Płońsku pod koniec sierpnia wszczęła postępowanie wobec 64-letniego mieszkańca gm. Załuski, który jest podejrzewany o molestowanie 5-letniej dziewczynki.

 

Jak informuje w rozmowie telefonicznej prokurator rejonowy Ewa Ambroziak, 64-latek jest konkubentem babci dziewczynki i to właśnie w jego domu, na terenie gminy Załuski miało dojść do molestowania. We wtorek, 22 sierpnia mężczyzna został zatrzymany. Obecnie pozostaje w areszcie. W piątek, 25 sierpnia prokuratura wystąpiła o tymczasowe aresztowanie podejrzanego na okres 3 miesięcy. Wiadomo natomiast, że domu przebywały także inne dzieci…

 

- O sprawie nie mogę powiedzieć zbyt wiele. Z uwagi na dobro śledztwa i fakt, iż wnieśliśmy wniosek o przesłuchanie małoletnich przez sąd nie mogę udzielić szczegółowych informacji. Mężczyzna został przesłuchany, jednak na tym etapie postępowania nie możemy powiedzieć, czy mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.  – mówiła w poniedziałek, 28 sierpnia prokurator Ewa Ambroziak.

 

Podejrzanemu grozi do 12 lat więzienia, gdyż zarzuca mu się dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec dziecka.

 

Więcej informacji uzyskamy prawdopodobnie po przesłuchaniu dzieci. Będziemy wracać do tego tematu.

 

Sylwia Sobótka


 

Prognoza pogody:   

 

  

 GALERIE:

  

 


 

Redaktor Naczelna:
Sylwia Sobótka

e-mail: s.sobotka@media-polska.pl 

Extra Płońsk - Biuro Reklamy:
ul. Płocka 69, 09-100 Płońsk
Tel. 502 646 312 oraz: 534 902 094