Dziś jest: 23 Sierpień 2017    |    Imieniny obchodzą: Róża, Apolinary, Filip

Nietrzeźwy przyjechał na przesłuchanie...

c_412_274_16777215_01_images_policja-3.jpg

Płońscy policjanci zatrzymali 32-latka, który „na podwójnym gazie” przyjechał do komendy policji na przesłuchanie. Mężczyzna nie dość, że był nietrzeźwy to jeszcze posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

W piątek przed południem do płońskiej komendy zgłosił się 32-letni mieszkaniec gm. Czerwińsk nad Wisłą. Mężczyzna stawił się na wezwanie w charakterze świadka. Policjant, który miał go przesłuchiwać wyczuł od mężczyzny alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało, że 32-latek miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Funkcjonariusz odstąpił od dalszych czynności i wyznaczył inny termin do stawiennictwa. Mundurowy podejrzewał, że nietrzeźwy mężczyzna przyjechał do komendy autem.

 

Policjantki z  płońskiej patrolówki wraz z „kryminalnym” obserwowały dalsze poczynania 32-latka, po wyjściu z komendy. Mężczyzna po dłuższej chwili wsiadł do osobowego renault i ruszył. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów został zatrzymany przez patrol policji.  W czasie sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów.   

 

32-latek wkrótce za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.  Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska


 

Prognoza pogody:   

 

  

 GALERIE:

  

 


 

Redaktor Naczelna:
Sylwia Sobótka

e-mail: s.sobotka@media-polska.pl 

Extra Płońsk - Biuro Reklamy:
ul. Płocka 69, 09-100 Płońsk
Tel. 502 646 312 oraz: 534 902 094