Dziś jest: 23 Sierpień 2017    |    Imieniny obchodzą: Róża, Apolinary, Filip

Załuski: "osobówka" zderzyła się z busem...

c_631_376_16777215_01_images_1.jpg

W czwartek, 3 sierpnia po południu na krajowej "siódemce" w Załuskach  doszło do zderzenia osobówki z busem. Jeden z pasażerów busa z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 16:00 na pasie ruchu w kierunku na Gdańsk. Z ustaleń wynika, że pojazdy zderzyły się w czasie zmiany pasa ruchu z prawego na lewy, przez kierowcę vw transporterem 59-latka z Płocka. Pojazdem tym podróżowało jeszcze  4 pasażerów.  W tył busa uderzył, jadący lewym pasem, osobowy vw. Kierował nim 26-latek z Warszawy. Transporter przechylił się na lewą stronę po czym uderzył w barierę ochronną zainstalowaną pomiędzy dwoma jezdniami.  Po odbiciu się od niej przejechał jeszcze kilkaset metrów i zatrzymał na poboczu. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala został zabrany jeden z pasażerów busa. Płońska policja wyjaśnia dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do użytkowników dróg o większa ostrożność. Panujące upały szczególnie uciążliwe są dla kierowców, poruszających się po drogach. Wysokie temperatury odbijają się na naszym samopoczuciu i powodują spadek koncentracji.   Ma to wpływ na styl oraz jakość jazdy i może powodować niebezpieczne sytuacje na drogach.


 

Prognoza pogody:   

 

  

 GALERIE:

  

 


 

Redaktor Naczelna:
Sylwia Sobótka

e-mail: s.sobotka@media-polska.pl 

Extra Płońsk - Biuro Reklamy:
ul. Płocka 69, 09-100 Płońsk
Tel. 502 646 312 oraz: 534 902 094